grzejnik

Grzejniki bez wątpienia są ważnym elementem domowego wyposażenia. Wiele osób wciąż przywiązuje zbyt małą wagę do kwestii ogrzewania. Niewystarczający komfort cieplny może być wynikiem nie tyle zbyt słabego „grzania”, ale właśnie niewydolnie działających startych grzejników. Wymiana ich jest nie tylko kwestią wizualną, ale ma wpływ na poczucie ciepła oraz oszczędności z nim związane – co w dzisiejszym wpisie postaramy się udowodnić.

Dlaczego warto wymienić grzejnik na nowy?

Robiąc generalny remont wielu pomieszczeń, niektóre osoby decydują się przy okazji na zmianę starych żeliwnych grzejników, ze względu na estetykę. Oczywiście nie można bagatelizować kwestii estetycznych, bo to właśnie nowe grzejniki dodają wnętrzu lekkości, wpisują się też w ogólny zamysł aranżacji.  Tak naprawdę jednak zmiana taka niesie z sobą dużo więcej korzyści.

Nowe grzejniki znacznie podnoszą komfort termiczny, można je z łatwością regulować. Szybko reagują na zmianę ustawień. W przypadku żeliwnych grzejników jest zupełnie inaczej. Modele te długo utrzymują ciepło, jednak regulacja i dostosowanie optymalnej dla domowników temperatury w pomieszczeniu trwa bardzo długo, a czasem jest wręcz niemożliwa.

Argumentem, który przemawia za zmianą grzejników na nowe, jest także fakt, że te stare zajmują po prostu dużo miejsca. Są one ciężkie, masywne. Nowe grzejniki aluminiowe czy stalowe o tej samej mocy grzewczej są dużo mniejsze. W niewielkich pomieszczeniach każdy centymetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Takie rozwiązanie przekłada się na dużo więcej możliwości aranżacyjnych.

grzejnik modernizacyjny

Nie przepłacaj za ogrzewanie – postaw na grzejniki modernizacyjne Kermi!

Chcąc wybrać optymalny grzejnik, można wręcz pogubić się w gąszczu ofert. Rynek jest nimi przepełniony, dlatego tak ciężko jest je porównać pod względem jakości. Fachowcy podkreślają jednak, że modelami, na które warto jest zwrócić uwagę, są grzejniki modernizacyjne Kermi. To właśnie one wyróżniają się nie tylko ciekawą estetyką, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania czy innowacyjnymi technologiami, w które są wyposażone.

Główną zaletą grzejników modernizacyjnych Kermi jest to, że modele te idealnie pasują do starych przyłączy. Z tego względu wymiana ich jest bezproblemowa. W tym celu nie trzeba wykonywać prac murarskich ani malarskich. Niezależnie od istniejących przyłączy – wymiana rur i przyłączy nie jest konieczna.

Dzięki grzejnikom modernizacyjnym Kermi można zmniejszyć znacznie koszty związane z ogrzewaniem. Dzięki nim nie tylko można obniżyć same koszty, ale także i emisję szkodliwych substancji do środowiska. Grzejniki Kermi są dużo bardziej wydajne, od tych żeliwnych. Ich robocze temperatury są niższe – to między innymi dzięki temu można zaoszczędzić na energii. Do zalet grzejników Kermi należy zaliczyć także fakt, że dostępne są one w kilku wersjach kolorystycznych (na życzenie), dzięki temu z łatwością można je dopasować, nawet do najbardziej fantazyjnej aranżacji.

One thought on “Przegląd nowoczesnych grzejników modernizacyjnych!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × pięć =